turkish english

select BG
 • Welcome

  Global Tekstil; Örme ve dokuma kumaş, ürün imalatı, havlu gibi bir çok tekstil alanında faaliyet göstermektedir. Amacımız, Yüksek hizmet kalitesi ve güvenle ilerlemek ve müşteri memnuniyeti yaratmaktır.

  Son Projeler

 • Hakkımızda

  Global Tekstil 1999 yılından bu yana gelişerek, tekstil sektörünün bir çok alanında hizmet vermeye devam etmektedir.

  Global Tekstil, müşteri ilişkileri, hizmet ve ürün kalitesi ile ilerlemenin bir simgesi haline gelmiştir. Örme ve dokuma kumaş, ürün imalatı, havlu sektöründe sağlam adımlarla yürümektedir.

  Avrupa ve dünyadaki tanınmış çok çeşitli markayla çalışan Global Tekstil Türkiye'deki önde gelen tekstil firmalarının arasında yer almaktadır.

 • hazir giyim

  Dünyanın önde gelen markalarına bay-bayan-çocuk örme dış giyim imalatı ve ihracatı yapmaktayız.

  Ayrıca takım elbise-gömlek-kot pantalon vb. gibi bir çok dalda da hizmet vermekteyiz.

 • iletisim bilgileri

  Tevfik Bey Mah. Tahsin Tekoğlu Cad. No:21/A
  Sefaköy/İSTANBUL/TÜRKİYE
  TEL: +90 212 601 01 85
  FAX: +90 212 601 00 51
  info@globaltextile.com.tr
  Mesajınız başarıyla alındı!
  En kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.


  haritada bulun


  Daha Büyük Görüntüle

 • Gizlilik Politikası

  GLOBAL TEKSTİL WEB SİTESİ KOŞULLARI VE GİZLİLİK Global Tekstil web sitesi("www.globaltextile.com.tr") yi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Siteye erişim ve kullanımızın siz ve Global Tekstil Paz. San. ve Tic. Ltd. Şti. arasındaki bağlayıcı yasal koşulları ve gizliliği Global Tekstil Paz. San. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından yönetilir. Bu hüküm ve şartları kabul etmiyorsanız, otomatik olarak erişiminiz ve kullanımınız iptal edilebilir.

  www.globaltextile.com.tr bir Global Tekstil Paz. San. ve Tic. Ltd. Şti.mülkiyetidir. Türkiye telif hakkı ile korunan tüm resim, metin, grafik, medya, içerik ve verilerin hakları GT lisansına aittir. Bu şartlar ve koşullara bağlı olarak, izin verilmeden içerik ve görünüm kullanımı, şartlar ve koşaullara uyuylamamsı ve telif hakkı, marka ve diğer kanunları ihlal edebilir. Buna göre Global Tekstil haber verilmeksizin erişim ve kullanımınızı ipta edebilir ve sözleşmenizi feshedebilir. İçerikler temsilidir. Orijinal olarak Global Tekstil Paz. San. ve Tic. Ltd. Şti.'ne aittir.
  Gönderilen tüm mail ve kişisel bilgiler, saklı tutulur ve bilgi verilmeden paylaşılamaz.

  "© 2012 Global Tekstil Paz. San. ve Tic. Ltd. Şti.Tüm haklarını saklı tutar."

  info@globaltextile.com.tr

Read More

Port rsen maet uster hselu milis. Deralertas lrurtas feugiat malesuadabi nuncer odgravida atescursus necluctus seresr ocenas ater porta rsenese amet. Dolor sit aconsectetuer adipiscing. Lus dolor, dapibus eget, vaserturpis. Integer rutrum ant. Fusce euismod consequat ante. Lorem ipsum dolor sit amet, consec tetuer adipiscing elit. Pellentesque sed dolor. Aliquam congue fermentum nisl. Mauris accumsan nulla vel diam. Sed in lacus ut enim adipiscing aliquet. Nulla ser venenatis. In pede mi, aliquet sit amet, euismod in, auctor ut, ligula. Aliquam dapibus tincidunt metus. Praesent justo dolor, lobortis quis, lobortis dignissim, ster pulvinar ac, lorem. Vestibulum sed ante. Donec sagittis euismod purus. Fusce euismod consequat ante. Lorem ipsum.

Dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Pellentesque sed dolor. Aliquam congue fermentum nisl. Mauris accumsan nulla vel diam haslelu maetr porta. Sed in lacus ut enim adipiscing aliquet. Nulla venenatis. In pede mi, aliquet sit amet, euismod in, auctor ut, ligula. Aliquam dapibus tincidunt metus. Praesent ser justo dolor, lobortis quis, lobortis dignissim, pulvinar ac, lorem. Vestibulum sed ante. Donec sagittis euismod purus. Deralertas lrurtas feugiat malesuadabisere nuncer odgravida atescursus necluctus seresr ocenas. Dolor sit aconsectetuer adipiscing. Lus dolor, dapibus eget, vaserturpis. Integer rutrum ant. Fusce jasleu euismod consequat ante. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Pellentesque sed dolor. Aliquam congue ferme.

Global Tekstil
İplik | Kumaş | Hazır Giyim | Havlu